lidiya_nic (lidiya_nic) wrote,
lidiya_nic
lidiya_nic

Американские военные спецы перед 9 мая спокойно посещали линию фронта на ДонбассеАмериканские военные спецы перед 9 мая спокойно посещают линию фронта на Донбассе, украинский жидовермахт об этом хвалится вовсю и начинает обстрелы, а гнилая кремлевская власть опять молчит в тряпочку.

https://www.checkpointasia.net/us-military-visits-east-ukraine-frontline-to-see-how-their-weapons-are-doing/
7 May 2019 Военная делегация США посетила линию фронта...
US Military Visits East Ukraine Frontline to See How Their Weapons Are Doing...

https://www.facebook.com/pressjfo.news/videos/1675334505943259/
Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation
5. Mai Район проведення операції Об’єднаних сил відвідала делегація представників Апарату аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні

На території Донецької та луганської областей дипломати ознайомились з поточною безпековою та оперативною ситуацією в районі проведення операції, провели зустрічі з командуванням бригад та батальйонів для обговорення оперативної обстановки в смугах їх відповідальності.

Також американські військові вивчили здобуту підрозділами Об'єднаних сил інформацію щодо тактики дій підрозділів (груп) російських окупаційних військ та заходів з протидії, які застосовують українські військовослужбовці.

Ще одним напрямком роботи делегації стало дослідження умов експлуатації американського обладнання, наданого в рамках матеріально-технічної допомоги нашій країні..."


Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments